Site logo

Speedo Champions Series - North - Ithaca

1000 Free Men

Timed Finals SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Cole Kuster Pva logoPva 9:15.33
880 -0.3%
2 Adam Zapatka Charter Oak Aqua logoCharter Oak Aqua 9:25.69
830 +4.6% PB
3 North Hansen SoNoCo Swim Club logoSoNoCo Swim Club 9:30.62
790 +2.2% PB
4 Justin Viotto Morris County logoMorris County 9:35.21
768 0.0%
5 Michael Krigeris X-Cel Swimming logoX-Cel Swimming 9:36.09
781 -0.2%
6 Ethan Anderson Eastern Express Swim Team logoEastern Express Swim Team 9:37.39
758 0.0%
7 Ethan Banks Solon Stars Swim Club logoSolon Stars Swim Club 9:37.61
757 -2.1%
8 Liam O'Connell Town of Tonawanda Titans Swim Club logoTown of Tonawanda Titans Swim Club 9:38.90
751 +1.9% PB
9 Andrew Stolarski Condors Swim Clu logoCondors Swim Clu 9:41.13
758 -1.2%
10 Richard Li Crimson Aquatics logoCrimson Aquatics 9:43.09
793 +1.2% PB
11 Nicholas Wen Asphalt Green logoAsphalt Green 9:43.79
746 +1.0% PB
12 Ryan Maierle Badger Swim Club (NY) logoBadger Swim Club (NY) 9:44.94
740 -1.3%
13 Colin Twiss Bergen Barracudas logoBergen Barracudas 9:45.18
784 +1.9% PB
14 Bryce Henkel Albany Starfish logoAlbany Starfish 9:45.35
783
15 Andrew Sukach Eastern Express Swim Team logoEastern Express Swim Team 9:45.75
737 0.0%
16 Kevin Yanagisawa Woodbridge Aquatic Club logoWoodbridge Aquatic Club 9:45.88
719 PB
17 Conrad Hoody Bergen Barracudas logoBergen Barracudas 9:46.17
735 +0.8% PB
18 Liam White X-Cel Swimming logoX-Cel Swimming 9:47.81
727 +1.6% PB
19 Oliver Austin Green Mountain Aquatics logoGreen Mountain Aquatics 9:49.74
719 +1.1% PB
20 Tyler Knightly Crimson Aquatics logoCrimson Aquatics 9:52.42
707 +1.6% PB
20 Zachary Boekeloo Adirondack Bluefins logoAdirondack Bluefins 9:52.42
690
22 Joshua Franco Weston Swimming Inc. logoWeston Swimming Inc. 9:52.43
690 PB
23 Thomas Chapman Victor Swim Club logoVictor Swim Club 9:53.15
703 +0.8% PB
24 Ben Hewson Central Jersey A logoCentral Jersey A 9:53.63
745 -0.5%
25 Samuel Lovejoy SoNoCo Swim Club logoSoNoCo Swim Club 9:55.30
694
26 Jacob Hack Seacoast Swimming Association (MA) logoSeacoast Swimming Association (MA) 9:56.68
688 -0.4%
27 Edwin Liang-Gilman X-Cel Swimming logoX-Cel Swimming 9:57.19
729 -0.2%
28 Owen Curry Morris County logoMorris County 10:03.46
658 -2.1%
29 Rene Hernandez Asphalt Green logoAsphalt Green 10:05.18
650 -0.8%
30 Edward Platonov Woodbridge Aquatic Club logoWoodbridge Aquatic Club 10:07.91
736 -1.0%
31 Evan Ng Scarlet Aquatic Club logoScarlet Aquatic Club 10:14.33
595 +0.8% SB
32 Mathias Altman-Kurosaki Asphalt Green logoAsphalt Green 10:19.52
573 -1.4%
33 Tyler McDonald Morris County logoMorris County 10:21.46
565
34 Nathan Kurr Seacoast Swimming Association (MA) logoSeacoast Swimming Association (MA) 10:24.68
552
Erik Hansen Upper Valley logoUpper Valley NS