Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Isaac Anger
Randolph Area YMCA
|
Randolph Area YMCA | 20 | – | PB | |
2 |
Carter Zuliani
Randolph Area YMCA
|
Randolph Area YMCA | 17 | +3.1% | PB | |
3 |
Alec Tseng
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 16 | +1.1% | PB | |
4 |
JOHN SHORT
Countryside YMCA
|
Countryside YMCA | 15 | +1.3% | PB | |
5 |
Akhil Peruri
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 14 | +2.2% | PB | |
6 |
Andy Jiang
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team | 13 | +5.2% | PB | |
7 |
London Rising
Dick Family YMCA
|
Dick Family YMCA | 12 | – | ||
8 |
Brock Walley
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team | 11 | +2.8% | PB | |
9 |
Owen Guthrie
Randolph Area YMCA
|
Randolph Area YMCA | 9 | – | ||
10 |
Stevie Kauffman
Powel Crosley Jr. YMCA
|
Powel Crosley Jr. YMCA | 7 | -0.3% | ||
11 |
Shrey Bhavaraju
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 6 | +1.1% | PB | |
12 |
Owen Cooper
Flint Falcons
|
Flint Falcons | 5 | +1.9% | PB | |
13 |
Ryan Richardson
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | 4 | +0.1% | PB | |
14 |
Patrick MacKillop
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins | 3 | – | PB | |
15 |
George Witte
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins | 2 | – | PB | |
16 |
Cole Farbizo
Gahanna YMCA Gators
|
Gahanna YMCA Gators | 1 | – | PB | |
17 |
Bradey Triplett
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team | – | -1.9% | ||
18 |
Jackson Newcomb
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team | – | -2.4% | ||
19 |
Wyatt Julian
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | +6.2% | PB | |
20 |
Ethan Bush
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | -1.9% | ||
21 |
Jackson Bowlus
Lima Ohio YMCA
|
Lima Ohio YMCA | – | +0.8% | PB | |
22 |
Toby Rogers
Lake County Central YMCA
|
Lake County Central YMCA | – | – | ||
23 |
Luke Mignery
Powel Crosley Jr. YMCA
|
Powel Crosley Jr. YMCA | – | -1.6% | ||
24 |
Ross Honigford
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | – | -7.7% |