Site logo

Filters

Far Western Short Course Championships

  • Completed
  • Apr. 05–08, 2018
  • SCY
  • Santa Clara, CA

200 Medley Relay Men 11 - 12

Timed Finals SCY
Rank Name Team Time
1 Santa Clara Swim Club (A) Santa Clara Swim Club
  1. Jerry Chu
  2. Thomas Aguero
  3. Ryan Feng
  4. Christian Cuellar
1:49.22
 
2 Irvine Novaquatics Irvine Novaquatics
  1. Ramon Jiang
  2. Daniel Verdolaga
  3. Evan Wang
  4. Yagiz Guner
1:51.77
 
3 Quicksilver Swimming (A) Quicksilver Swimming
  1. Sharan Puchakatla Sairamesh
  2. Matthew Rodrigues
  3. Jonathan Ouyang
  4. Ethan Chen
1:52.76
 
4 Sierra Marlins Swim Team Sierra Marlins Swim Team
  1. Brady Calkins
  2. Noah Carver
  3. David Knoll
  4. Michael Zhang
1:53.58
 
5 Paseo Aquatics Club Paseo Aquatics Club
  1. Adam Meldrum
  2. Luke Bezanilla
  3. Nolan Hill
  4. Daniel Jo
1:53.77
 
6 San Ramon Valley San Ramon Valley
  1. David Kang
  2. ELIOT YOO
  3. Brian Choi
  4. Darrell Liu
1:54.72
 
7 DART Swimming DART Swimming
  1. Brennan Fuchslin
  2. Justice Baoerjin
  3. Tianyang Wang
  4. Evan Marczak
1:54.83
 
8 Pleasanton Seahawks Pleasanton Seahawks
  1. Samuel Wang
  2. Yassin Dwidar
  3. Devyn Caples
  4. Hayden Tupper
1:55.13
 
9 Ladera Oaks Ladera Oaks
  1. Seth Collet
  2. Andrew Tung
  3. Zachary Welsh
1:57.37
 
10 Mission Viejo Nadadores Mission Viejo Nadadores
  1. Dean Fujimoto
  2. Diego Miguel Dilao
  3. Andrew Douglas
  4. Sawyer Ellis
1:57.51
 
11 Palo Alto Stanford Aquatics (A) Palo Alto Stanford Aquatics
  1. Andy Cui
  2. Eugene Hsieh
  3. Henry Gibbs
  4. Diego Resendiz
1:57.68
 
12 De Anza Cupertino Aquatics De Anza Cupertino Aquatics
  1. Connor Kann
  2. Gunner Hopkins
  3. Andrew Zhang
  4. Tyler Roller
1:58.34
 
13 Santa Clara Swim Club (B) Santa Clara Swim Club
  1. Isaiah Jarvis
  2. Elbridge Shi
  3. Justin Nguyen
  4. Gabriel DeLos Angeles
1:58.97
 
14 Merced Skimmers Merced Skimmers
  1. James Savage
  2. Robert Carpenter
  3. Lucas Avila
  4. Carter Smoot
1:59.23
 
15 Aquazot Swim Club Aquazot Swim Club
  1. Nathan Wu
  2. Nathaniel Ince
  3. Dylan Rosmann
  4. Alexander Schwartz
1:59.77
 
16 SUNN Swimming SUNN Swimming
  1. Shreeyans Sahu
  2. Luke Reyes
  3. Max Farnham
  4. Landen Leone
2:00.68
 
17 Palo Alto Stanford Aquatics (B) Palo Alto Stanford Aquatics
  1. Trent Stegina
  2. Ethan Chien
  3. Ron Zamir
  4. Edward Fearon
2:00.88
 
18 Quicksilver Swimming (B) Quicksilver Swimming
  1. Gianlucca Flores
  2. Jay Gulvady
  3. Benjamin Sosnowski
  4. Aidan Alvarez
2:02.76