Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Logan Shafer
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 20 | +5.3% | PB | |
2 |
Hayden Zheng
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 17 | – | ||
3 |
Charlie Webb
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 16 | – | PB | |
4 |
Jacob Biscan
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 15 | – | PB | |
5 |
Nick Tullemans
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 14 | +4.5% | PB | |
6 |
Farrque Hussein
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 13 | +2.6% | PB | |
7 |
Jeddrick Gamilla
Maverick Swim Club
|
Maverick Swim Club | 12 | – | ||
8 |
Ben Hayes
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 11 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Isaac Pan
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 9 | +2.6% | PB | |
10 |
Benjamin Russo
Maverick Swim Club
|
Maverick Swim Club | 7 | – | PB | |
11 |
Nicholas Starr
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 6 | – | ||
12 |
Byron Jia
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 5 | +2.6% | SB | |
13 |
Rafael Dacosta
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 4 | – | ||
14 |
Santiago Cloud
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 3 | – | PB | |
– |
Austin Stevenson
RISE Aquatic Club
|
RISE Aquatic Club | NS | – | – | |
– |
Zachary Remus
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Logan Shafer
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 775 | +3.4% | PB | |
2 |
Hayden Zheng
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 917 | – | ||
3 |
Ben Hayes
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 748 | – | ||
4 |
Charlie Webb
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 809 | – | PB | |
5 |
Nick Tullemans
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 766 | +5.1% | PB | |
6 |
Jacob Biscan
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 800 | – | PB | |
7 |
Farrque Hussein
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 702 | +3.0% | PB | |
8 |
Jeddrick Gamilla
Maverick Swim Club
|
Maverick Swim Club | 777 | – | PB | |
9 |
Isaac Pan
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 757 | +1.5% | SB | |
10 |
Austin Stevenson
RISE Aquatic Club
|
RISE Aquatic Club | 687 | +2.3% | PB | |
11 |
Calvin Yoon
RISE Aquatic Club
|
RISE Aquatic Club | 681 | – | PB | |
12 |
Nicholas Starr
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 663 | – | ||
13 |
Benjamin Russo
Maverick Swim Club
|
Maverick Swim Club | 638 | – | PB | |
14 |
Rafael Dacosta
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 641 | – | ||
15 |
Adam Braunschweig
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 643 | +2.2% | PB | |
16 |
Byron Jia
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 637 | +1.5% | SB | |
17 |
Santiago Cloud
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 585 | – | PB | |
18 |
Carson Niemiec
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 538 | – | ||
19 |
Zachary Remus
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 218 | +6.2% | SB |