Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Calvin Bryant
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 20 | ||
2 |
John Yambor-Maul
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | ||
3 |
Daniel Bis
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 16 | ||
4 |
Alec Bowie
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | ||
5 |
Alex Caspary
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | PB | |
6 |
Rafi Chambasian
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 13 | ||
7 |
Julian Newman
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 12 | PB | |
8 |
Christopher Quach
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 11 | ||
9 |
Daniel Harris
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 9 |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cole Forbes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | – | ||
2 |
Jack Poppell
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 17 | – | ||
3 |
Alexander Guitian
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 16 | – | PB | |
4 |
Jayden Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 15 | -3.8% | ||
5 |
Parker Bonn
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | – | ||
6 |
Jona Christensen
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 13 | – | ||
7 |
Nicolas Libreros
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 12 | – | ||
8 |
Bryce Bass
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 11 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Davis Shelton
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | – | ||
2 |
Sam Prabhakaran
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 17 | – | ||
3 |
Stuart Higdon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 16 | – | ||
4 |
Jonas Wars
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | – | ||
5 |
Rhansey Morel
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 14 | – | ||
6 |
Nick Caruso
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 13 | – | ||
7 |
Dante Reccoppa
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 12 | – | ||
8 |
Carter Dickey
Sunkist Swim Team
|
Sunkist Swim Team | 11 | +4.3% | PB | |
9 |
Sam Williams
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 9 | – | ||
10 |
Victor Perez Reyes
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 7 | – | ||
11 |
Jackson Grieser
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 6 | – | ||
12 |
Joshua Dang
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 5 | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jackson O'Neill
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 20 | ||
2 |
Wyatt Townsend
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | 17 | ||
3 |
Ryder Gentry
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 16 | ||
4 |
Coleman Yates
Valdosta Aquatics
|
Valdosta Aquatics | 15 | ||
5 |
Hudson Long
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 14 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Nathan Jacobbe
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 20 | ||
2 |
Matthew Davis
Okefenokee Aquatic Club
|
Okefenokee Aquatic Club | 17 |