Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jacob Garrod
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 739 | ||
2 |
Eliot Lundon Moore
Aquabladz New Plymouth Swimmin
|
Aquabladz New Plymouth Swimmin | 712 | PB | |
3 |
Andrew Trembath
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 701 | ||
4 |
Matthew Phillips
Wharenui Swim Club
|
Wharenui Swim Club | 651 | PB | |
5 |
Cameron Blair
Kiwi West Aquatics
|
Kiwi West Aquatics | 630 | ||
6 |
Shaquile Vaotu'ua
HPK
|
HPK | 611 | ||
7 |
Alex Gough
Albany Swimming Club WA Australia
|
Albany Swimming Club WA Australia | 606 | ||
8 |
Timothy Fraser
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 506 | ||
– |
Justin Roberts
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tame Govaerts-Paul
Zenith Asc
|
Zenith Asc | 730 | -0.4% | ||
2 |
Bruin Maunder
Napier Aquahawks
|
Napier Aquahawks | 681 | – | PB | |
3 |
Tom Hughson
HPK
|
HPK | 645 | – | PB | |
4 |
Jack Kelleher
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 597 | – | ||
5 |
Zarhn Collins
Aquabladz New Plymouth Swimmin
|
Aquabladz New Plymouth Swimmin | 548 | – | PB | |
6 |
Logan Bigwood
Hillcrest Swim Club
|
Hillcrest Swim Club | 530 | – | ||
7 |
Flynn McDonald
Jasi Swim Club
|
Jasi Swim Club | 522 | – | ||
8 |
Richard Sasse
SwimZone Racing
|
SwimZone Racing | 518 | – | ||
9 |
Charlie Hunter
Wharenui Swim Club
|
Wharenui Swim Club | 472 | – | ||
10 |
Mitchell Campbell
Wharenui Swim Club
|
Wharenui Swim Club | 459 | – | ||
10 |
Pavel Pyatakov
Mt Albert Grammar
|
Mt Albert Grammar | 459 | – | PB | |
12 |
David Boles
Swim Rotorua
|
Swim Rotorua | 454 | – | PB | |
13 |
Jackson Dawson
Waterhole Swimming
|
Waterhole Swimming | 439 | – | ||
14 |
Michael Worsfold
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 437 | – | ||
15 |
Kyle Fannin
Matamata Swim Club
|
Matamata Swim Club | 435 | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Sungju Kim
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 589 | PB | |
2 |
Geoffrey Kemp
Neptune Swim Club
|
Neptune Swim Club | 566 | PB | |
3 |
Tom Dreaver
Qeii Swim Club
|
Qeii Swim Club | 554 | PB | |
4 |
Hunter Garrod
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 547 | ||
5 |
Cole Price
Coast Swimming Club
|
Coast Swimming Club | 522 | ||
6 |
Blair Helms
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 520 | PB | |
7 |
Josh Nichol
Pukekohe Swimming Club
|
Pukekohe Swimming Club | 517 | ||
8 |
Damon Cowie
Swim Rotorua
|
Swim Rotorua | 488 | PB | |
9 |
Alexander Unstead-Joss
SwimZone Racing
|
SwimZone Racing | 481 | PB | |
10 |
Robin Shen
Raumati Swimming Club
|
Raumati Swimming Club | 475 | PB | |
11 |
William Armstrong
Greerton Swimming Club
|
Greerton Swimming Club | 461 | ||
12 |
Samuel Lee
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 444 | ||
13 |
Callum Hockey
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 444 | ||
14 |
Ethan Taylor
Waitaha Swim Club
|
Waitaha Swim Club | 443 | PB | |
15 |
Bede Aitu
Central City Swimming Club
|
Central City Swimming Club | 443 | PB | |
16 |
Matthew Sexton
Heretaunga Sundevils
|
Heretaunga Sundevils | 423 |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Travis Hudson
Greerton Swimming Club
|
Greerton Swimming Club | 548 | – | PB | |
2 |
Benjamin Stirling
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 524 | – | ||
3 |
Ryan Oliver
HPK
|
HPK | 521 | – | PB | |
4 |
Tobias Street
FAIRYMEAD
|
FAIRYMEAD | 490 | +0.8% | PB | |
5 |
Orlando Cristobal-Mandel
Capital Swim Club
|
Capital Swim Club | 483 | – | ||
6 |
Jacob Wong Woo
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 456 | – | PB | |
7 |
Lochlan McKenzie
Vikings Swim Club Inc
|
Vikings Swim Club Inc | 448 | – | ||
8 |
Bendi Kepess
Tasman Swim Club
|
Tasman Swim Club | 426 | – | ||
9 |
Matthew Gray
Swim Timaru
|
Swim Timaru | 425 | – | ||
10 |
Nathan Rowland
Taupo Swimming Club
|
Taupo Swimming Club | 423 | – | ||
11 |
Mack Hong
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 403 | – | PB | |
12 |
Caleb Thomas
St Peter's Swimming Academy
|
St Peter's Swimming Academy | 403 | – | ||
13 |
Nathan Proctor
Enterprise Swim Club
|
Enterprise Swim Club | 398 | – | ||
14 |
Jack Bruning
Huntly Swim Club
|
Huntly Swim Club | 395 | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Zach Reeder
Evolution Aquatics Tauranga
|
Evolution Aquatics Tauranga | 433 | PB | |
2 |
Joshua Kao
HPK
|
HPK | 424 | PB | |
3 |
James Currie
Jasi Swim Club
|
Jasi Swim Club | 409 | PB | |
4 |
Daniel Kim
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 406 | PB | |
5 |
Harrison Cooke
North Shore Swimming Club
|
North Shore Swimming Club | 401 | ||
6 |
Matthew Cooper
Tawa Swimming Club
|
Tawa Swimming Club | 368 | ||
7 |
Ashford Wallace
Upper Hutt Swimming Club
|
Upper Hutt Swimming Club | 362 | PB | |
8 |
Reuben Lile
Nelson South Swim Club
|
Nelson South Swim Club | 354 | ||
9 |
Jamie Joblin
Comet Swim Club
|
Comet Swim Club | 340 | PB | |
10 |
Luke King
Mt Maunganui Swimming Club
|
Mt Maunganui Swimming Club | 337 | PB |