Site logo

Wisconsin Swimming 13 & Over Short Course State Championship

A Final SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Kelly Rodriguez Badger Aquatic Club (WI) logo 1:50.81
791 -2.2%
2 Julia Stupar SPDY - Stevens Point Area YMCA logo 1:51.15
782 -1.2%
3 Abby Cabush Lake Country Swim Team logo 1:51.72
776 -1.0%
4 Alivia Farber Schroeder YMCA Swim Team logo 1:51.91
771 +1.6% PB
5 Isabelle Holbrook West Bend Swim Club logo 1:52.34
760 -0.1%
6 Isabel Cortina Fox Valley Wave Swim Team logo 1:52.46
757 -0.4%
7 Holly Stoll Schroeder YMCA Swim Team logo 1:53.07
732
8 Sophie Henshue Badger Aquatic Club (WI) logo 1:53.67
726 -0.7%
9 Peyton Johnson Green Bay Swim Club logo 1:55.45
682 +0.4% SB
10 Stephanie Marks Rocket Aquatics logo 1:55.55
679 +4.6% PB
B Final SCY
Name Team Time Pts Imp
11 Olivia Bloomer Badger Aquatic Club (WI) logo 1:54.83
697 +2.1% SB
12 Mariah Marowsky Fort Atkinson Swim Team logo 1:55.75
674 +0.1% PB
13 Shaelyn Rutta Lake Country Swim Team logo 1:56.36
660 +3.5% PB
13 Madelyn Hammer Green County Y logo 1:56.36
660 +0.3% PB
15 Kaitlyn Barth Madison Aquatic Club logo 1:56.38
659 +0.2% SB
16 Maddie Guman South West Aquatic Team logo 1:57.13
641 +6.5% PB
17 Karla Sharbuno Ozaukee Aquatics logo 1:57.54
631 +1.7% SB
18 Franny Gastrow Lake Country Swim Team logo 1:57.80
625 -0.2%
19 Cam Hargraves McFarland Spartan Sharks logo 1:58.02
620 +0.9% PB
20 Rebecca Norum Fox Valley Wave Swim Team logo 1:58.52
599
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Kelly Rodriguez Badger Aquatic Club (WI) logo 1:51.93
761 -3.3%
2 Julia Stupar SPDY - Stevens Point Area YMCA logo 1:52.71
741 -2.7%
3 Alivia Farber Schroeder YMCA Swim Team logo 1:52.91
745 +0.7% SB
4 Sophie Henshue Badger Aquatic Club (WI) logo 1:53.42
732 -0.5%
5 Isabel Cortina Fox Valley Wave Swim Team logo 1:53.67
726 -1.5%
6 Holly Stoll Schroeder YMCA Swim Team logo 1:53.87
712
7 Abby Cabush Lake Country Swim Team logo 1:54.23
712 -3.3%
8 Isabelle Holbrook West Bend Swim Club logo 1:54.35
709 -1.9%
9 Peyton Johnson Green Bay Swim Club logo 1:55.89
671 +0.0% SB
10 Stephanie Marks Rocket Aquatics logo 1:56.40
659 +3.9% PB
11 Kaitlyn Barth Madison Aquatic Club logo 1:56.61
653 -0.0%
12 Olivia Bloomer Badger Aquatic Club (WI) logo 1:56.65
652 +0.5% SB
12 Madelyn Hammer Green County Y logo 1:56.65
652 +0.0% PB
14 Shaelyn Rutta Lake Country Swim Team logo 1:57.12
641 +2.9% PB
15 Mariah Marowsky Fort Atkinson Swim Team logo 1:57.18
640 -1.2%
16 Cam Hargraves McFarland Spartan Sharks logo 1:57.40
635 +1.4% PB
17 Rebecca Norum Fox Valley Wave Swim Team logo 1:57.51
623
18 Maddie Guman South West Aquatic Team logo 1:57.64
629 +6.1% PB
19 Franny Gastrow Lake Country Swim Team logo 1:57.69
628 -0.1%
20 Karla Sharbuno Ozaukee Aquatics logo 1:58.35
612 +1.0% SB
21 Issy Petersen Badger Aquatic Club (WI) logo 1:58.73
603 +0.0% PB
22 Gabrielle Matiszik Shorewood Swim Club logo 1:59.45
578 +3.2% SB
23 Ann VanHout OSHY Dolphins logo 1:59.71
581 -0.1%
24 Anja Enervold LaCrosse Area YMCA logo 1:59.74
580 -1.1%
25 Paige Pelikan South West Aquatic Team logo 2:00.05
573 -1.7%
26 Caroline Hippen Badger Aquatic Club (WI) logo 2:00.18
561 -7.4%
27 Mackenzie McGrath OSHY Dolphins logo 2:00.25
560 -0.1%
28 Ines Bengana Shorewood Swim Club logo 2:00.33
567 -2.8%
29 Mackenzie Koehler MoHo Gators logo 2:01.28
537 -1.2%
30 Emma Schaetz Elmbrook Swim Club logo 2:01.44
533 -0.9%
31 Amanda Jordan Waukesha Express Swim Team logo 2:01.93
522 -1.7%
32 Jenna Schmitt J-Hawk Aquatic Club logo 2:04.52
467 -3.6%
33 Avery Updegrove Badger Aquatic Club (WI) logo 2:04.90
468
34 Haley Jones Eau Claire YMCA Marlins logo 2:06.46
436 -2.4%
35 Sydney Davis Sun Prairie Storm logo 2:06.89
427 +0.7% PB
36 Leanne Stigler South West Aquatic Team logo 2:07.56
414

Filters