Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brennan Neitzel
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 9 | – | ||
2 |
Ben Meulemans
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 7 | -0.5% | ||
3 |
Ziyad Saleem
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 6 | +0.4% | PB | |
4 |
Caden Bjornstad
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | +0.6% | PB | |
5 |
Charlie Herrick
McGaw YMCA Swim Team
|
McGaw YMCA Swim Team | 4 | +3.2% | PB | |
6 |
Mehul Rangbulla
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 3 | – | PB | |
7 |
Nathan Mudry
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 2 | +0.8% | PB | |
8 |
Ryan Wood
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 1 | +5.0% | PB | |
9 |
Ben Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -2.0% | ||
10 |
Alvin Hsieh
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | PB | |
11 |
Evan Wood
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
12 |
Silas Leuthner
Green County Y
|
Green County Y | – | -1.6% | ||
13 |
John Paul
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
14 |
Samuel Miller
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -0.7% | ||
15 |
Jack Gould
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.8% | PB | |
16 |
Connor Thompson
Door County-WI
|
Door County-WI | – | – | PB | |
17 |
Andrew Herman
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.5% | PB | |
18 |
Ian Ridlehoover
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
19 |
Jed Walleser
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | PB | |
20 |
Graham Moore
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
21 |
Joe Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | |
22 |
Alex Johnson
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +2.1% | PB | |
23 |
Andy Olson
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | ||
24 |
Jude Toppe
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +1.9% | PB | |
25 |
Zachery Scharbarth
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | – | ||
26 |
Nick Bradley
McGaw YMCA Swim Team
|
McGaw YMCA Swim Team | – | +2.8% | PB | |
27 |
Nolan Cassidy
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | -0.5% | ||
28 |
Dylan Dettloff
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | +2.0% | PB | |
29 |
Oscar Carabell
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +2.8% | PB | |
30 |
Drew Rass
Door County-WI
|
Door County-WI | – | – | PB | |
31 |
Evan Langelund
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | ||
32 |
Carson Biller
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | +7.1% | PB | |
33 |
Ben Sill
Green County Y
|
Green County Y | – | -0.3% | ||
34 |
Amjed Kabashi
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | 0.0% | ||
35 |
Caleb Youngwerth
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | – | ||
36 |
Beau Andree
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
37 |
Cole Mackay
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | ||
38 |
Keegan McKinley
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | – | PB | |
39 |
Nathaniel McDermott
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | PB | |
– |
Jaeger Frazier
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | NS | – | – | |
– |
Sullivan Roepke
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – |